MERCEDES-BENZ SLK (R172) 350 (172.457) - Lambda regulace od 2/2011, 3498 ccm, 225 kW, 306 hp, M 276.956, Kabriolet
| Konstrukční rok do | 08/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 560 mm |
| Počet vedení | 5 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Celková délka [mm] | 650 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka kabelu [mm] | 600 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2016 |
|---|---|
| Kód motoru | 276.956 |
| Volitelné | Ano |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2016 |
|---|---|
| Kód motoru | 276.956 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 320 mm |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 541 mm |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 650 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 700 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Délka [mm] | 320 mm |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 9 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 320 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 301 mm |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 3,5 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 301 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,144 kg |
|---|---|
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 1205 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 6 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | Lavice 2 |
|---|---|
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26081 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 10.7007 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26081 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26081 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Délka [mm] | 560 mm |
| Barva | černá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26081 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost