ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916C2C) - Lambda regulace od 9/1997 do 3/2003, 1970 ccm, 114 kW, 155 hp, AR 32301, kupé
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 1190 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 678 mm |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Počet koncovek | 4 |
| Číslo technické informace | 49503z |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 1100 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 90125A2 |
| Délka kabelu [mm] | 1050 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 325 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo technické informace | Universal |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 1100 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 1050 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9463 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 1175 mm |
| Velikost závitu | M18 x 1.5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| verze | Zirconia |
Dostupnost
| Množství | 2 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo technické informace | Sensor Type:Planar |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| Množství | 2 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Délka kabelu [mm] | 555 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 950 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9463 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 7,87 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9463 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 7,87 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9463 |
|---|---|
| pro OE číslo | 60812802 |
| Délka (v palcích) | 47,24 palec |
| Délka kabelu [mm] | 1200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-08P |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9463 |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Délka (v palcích) | 47,24 palec |
| Délka kabelu [mm] | 1200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-15P |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 1100 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 90125A2 |
| Délka kabelu [mm] | 1050 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost