CHRYSLER 300M (LR) 2.7 V6 24V - Lambda regulace od 11/1998 do 8/2000, 2736 ccm, 149 kW, 203 hp, EER, limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,098 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 462 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 678 mm |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Počet koncovek | 4 |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18324 |
| Konstrukční rok do | 09/1999 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 425 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 230 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46447841 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90054HQ |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 56017711 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 260 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 290960237 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 260 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 290960684 |
| Délka kabelu [mm] | 260 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 230 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| verze | Zr insulated gnd |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 230 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46447841 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90054HQ |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 56017711 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 260 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost