SUBARU FORESTER (SH_) 2.5 AWD (SH9) - Lambda regulace od 1/2009 do 9/2013, 2457 ccm, 126 kW, 171 hp, EJ25, SUV
| TECDOC-číslo motoru | 18438 |
|---|---|
| pro OE číslo | 22641AA33A |
| Délka [mm] | 560 mm |
| Délka (v palcích) | 22,05 palec |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Air/Fuel Ratio SNSR |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18438 |
|---|---|
| pro OE číslo | 22641AA36A |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Délka (v palcích) | 19,69 palec |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| verze | W Cable Mng Access. |
| specifikace | Air/Fuel Ratio SNSR |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 430 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,104 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 580 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,082 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 354 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22641-AA610 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 425 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost