BMW 1 kupé (E82) M - Lambda regulace od 3/2011 do 6/2012, 2979 ccm, 250 kW, 340 hp, N54 B30 A, kupé
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 1400 mm |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Alternativní sada opravy | 570112 |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 465 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 1400 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 1300 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11787614322 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 81633 |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 368256 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81633E |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 11787558055 |
| pro číslo výrobku | 81668 |
| Délka kabelu [mm] | 1290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 0258017098 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81668E |
| Délka kabelu [mm] | 1290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0015408917 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 630 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 600 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 1525 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 1200 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 1200 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 1525 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost