Všechny vozy - Lambda regulace
| Celková délka [mm] | 730 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 5 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 1720 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 5 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 1180 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 5 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 300 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986615 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 748 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 528 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost
| Velikost závitu | 1 1/12" X 12 UNF-2 |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 890 mm |
| Počet vedení | 7 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 448 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 488 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 670 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 8 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 450 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 67 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 600 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 300 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 1230 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 710 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 695 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 950 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 840 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 830 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 408 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost