Všechny vozy - Lambda regulace
| Celková délka [mm] | 1230 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 710 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 695 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 950 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 840 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 830 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 408 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 718 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 713 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 373 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 608 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986602 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 1070 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 647 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 390 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 475 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 615 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 628 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 780 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 470 mm |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost