Všechny vozy - Lambda regulace
| pro OE číslo | 15407117 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 425 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 101 g |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Hmotnost brutto [kg] | 134 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 07C906262AG |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 1700 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 195 g |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Hmotnost brutto [kg] | 228 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 15407517 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 750 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 98 g |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Hmotnost brutto [kg] | 131 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 855355 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 775 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 96 g |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Hmotnost brutto [kg] | 129 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 022906262AB |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 111 g |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Hmotnost brutto [kg] | 144 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | MHK101086 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Spojovací technika | with rubber grommet |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 770 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 116 g |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Hmotnost brutto [kg] | 149 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 35428218 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 475 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 113 g |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Hmotnost brutto [kg] | 146 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8677894 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 1250 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 102 g |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Hmotnost brutto [kg] | 135 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06A906262BA |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 925 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 95 g |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Hmotnost brutto [kg] | 128 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46760863 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 2030 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 181 g |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Hmotnost brutto [kg] | 214 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 855378 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 1100 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 163 g |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Hmotnost brutto [kg] | 196 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 36531PWEE01 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 675 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 136 g |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Hmotnost brutto [kg] | 169 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8946502140 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 94 g |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Hmotnost brutto [kg] | 127 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1322706 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 525 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 118 g |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Hmotnost brutto [kg] | 151 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 894650D010 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 725 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 131 g |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Hmotnost brutto [kg] | 164 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 894650D060 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 725 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 127 g |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Hmotnost brutto [kg] | 160 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3921022610 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 375 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 133 g |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Hmotnost brutto [kg] | 166 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3921023500 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 220 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 90 g |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Hmotnost brutto [kg] | 123 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 022906262BT |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 975 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 167 g |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Hmotnost brutto [kg] | 200 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3921002610 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 750 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 127 g |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Hmotnost brutto [kg] | 160 g |
Dostupnost