Všechny vozy - Lambda regulace
| pro OE číslo | 3921002900 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 95 g |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Hmotnost brutto [kg] | 128 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 894650D020 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 107 g |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Hmotnost brutto [kg] | 140 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8946502070 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Spojovací technika | with rubber grommet |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 600 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 122 g |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Hmotnost brutto [kg] | 155 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06F906262D |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 1300 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 125 g |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Hmotnost brutto [kg] | 158 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE |
|---|---|
| Omezení výrobce | DENSO |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 650 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 99 g |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Hmotnost brutto [kg] | 132 g |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 505 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 985 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 1215 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 630 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 985 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 755 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 460 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 1705 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 625 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 360 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 600 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost