VW BORA I (1J2) 2.0 - Pružné upevnění / ložiska od 10/1998 do 12/2013, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, AEG, APK, AQY, AVH, AZG, AZH, AZJ, BBW, BER, BEV, BHP, CBPA, CFEA, limuzína
| pro OE číslo | 1J0513353B |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 1J0513353D |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 262 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2005 |
|---|---|
| Typ vozidla | Bora |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2005 |
|---|---|
| Typ vozidla | Bora |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar | kulatý |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | 043 |
| vnitřní průměr [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | 058 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 19254 |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Šířka [mm] | 80 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Materiál | Plast |
| Materiál | PU (polyuretan) |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 19258 |
| Číslo podvozku (VIN) od | ******1J*Y*530001 |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,462 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 13,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 45 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 13,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 45 mm |
Dostupnost