FORD FOCUS I limuzína (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi - Pružné upevnění / ložiska od 2/1999 do 11/2004, 1753 ccm, 66 kW, 90 hp, C9DA, C9DB, C9DC, limuzína
| Konstrukční rok do | 10/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| váha [g] | 153 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 197 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,389 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost