LANCIA YPSILON (312_) 0.9 TwinAir (312.YXN11, 312.YXN1A) - Pružné upevnění / ložiska od 12/2013 do 12/2018, 875 ccm, 59 kW, 80 hp, 312 A2.000, 312 A5.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 32 mm |
| Výška [mm] | 32,4 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 109 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 99 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 32,4 mm |
| Tvar | kulatý |
| vnitřní průměr [mm] | 31,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 112 mm |
| Výška [mm] | 62 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| váha [g] | 550 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 55 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 50521707 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 56,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Veličina | 21606z |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 567 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Číslo produkce | 4091680 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,315 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 74 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 99 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 54 mm |
| jen ve spojení s | bearing |
| vnitřní průměr [mm] | 12,7 mm |
| Vnější průměr [mm] | 110 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|
Dostupnost