SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI - Pružné upevnění / ložiska od 9/2013 do 8/2020, 1598 ccm, 81 kW, 110 hp, CRKB, CXXB, DBKA, kombi
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Tlumič pérování - systém | elektronicky stavitelná síla tlumení |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Náprava | Víceprvková náprava (Multi-link) |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,402 kg |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 27958 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 63 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,388 kg |
| Materiál | hliník |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/2014 |
| Konstrukční rok do | 05/2015 |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Výška dorazu [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | CRKB |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Provedení nápravy | Standard rear axle |
| Náprava | Čtyřramenná náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Provedení nápravy | Standard rear axle |
| Náprava | Čtyřramenná náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| Provedení nápravy | Standard rear axle |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0 513 353 H |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
| Průměr uložení [mm] | 11,2 mm |
| zohlednit rozměry | Ano |
| Průměr skříně – tlakový doraz [mm] | 56 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,300 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0513353H |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 57 mm |
| Podvozek | pro vozidla s M-technikou |
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost