FORD TOURNEO COURIER B460 velkoprostorová limuzína 1.0 EcoBoost - Pružné upevnění / ložiska od 2/2014 do 12/2023, 998 ccm, 74 kW, 100 hp, SFCA, SFCB, SFCC, SFCD, SFCE, SFCF, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,530 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,556 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Guma |
| Materiál | hliník |
| váha [g] | 203 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 329 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Výška [mm] | 34 mm |
Dostupnost