FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.2 TDCi - Pružné upevnění / ložiska od 9/2004 do 3/2007, 2198 ccm, 110 kW, 150 hp, QJBC, QJBD, kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 37 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 107 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové ložisko |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18783 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 52 mm |
| Šířka [mm] | 107 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,76 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Rozměr vnějšího závitu | M8 x 1,25 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1115177 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 511392S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 514191 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 514191S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 519192 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,389 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1117734 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1122893 |
| pro OE číslo | 1S71-3K155-AE |
| pro OE číslo | 1S7W-3K155-AF |
| pro OE číslo | 4386426 |
| pro OE číslo | 4609099 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Alternativní sada opravy | 802 470 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
Dostupnost