ROVER 75 (RJ) 2.0 V6 - Pružné upevnění / ložiska od 2/1999 do 5/2005, 1997 ccm, 110 kW, 150 hp, 20 K4F, limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 17 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost