AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI - Pružné upevnění / ložiska od 5/2014 do 7/2018, 1968 ccm, 135 kW, 184 hp, CUNA, DGCA, limuzína
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| váha [g] | 1157 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 28035 |
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 172 mm |
| Šířka [mm] | 74 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,216 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28035 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,3 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 40 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 78 mm |
| Vnější průměr [mm] | 127 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 28035 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 63 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,388 kg |
| Materiál | hliník |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška dorazu [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8V-D-000 001 |
|---|---|
| Náprava | pevný hřídel |
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Náprava | Víceprvková náprava (Multi-link) |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,300 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tlumič pérování - systém | standardní tlumení |
| Náprava | pevný hřídel |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Náprava | pevný hřídel |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez zvýšené světlé výšky vozidla |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Náprava | pevný hřídel |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez zvýšené světlé výšky vozidla |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Náprava | pevný hřídel |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost