PEUGEOT 508 I (8D_) 2.0 BlueHDi 180 - Pružné upevnění / ložiska od 4/2014 do 12/2018, 1997 ccm, 133 kW, 180 hp, AHW (DW10FC), limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 553 g |
| verze | Ruote - 17" |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| váha [g] | 250 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s podvozkem MacPherson |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,33 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| párová čísla výrobku | 182139 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s podvozkem MacPherson |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,33 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| párová čísla výrobku | 182138 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| Varianta výbavy | GT |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| číslo dílu | 2 |
| číslo dílu | 4 |
| párová čísla výrobku | 6490202 |
| párová čísla výrobku | 6490203 |
| párová čísla výrobku | 72-4555 |
| párová čísla výrobku | 72-4556 |
| párová čísla výrobku | D600184 |
| párová čísla výrobku | D600185 |
| párová čísla výrobku | SM5793 |
| párová čísla výrobku | SM5794 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| číslo dílu | 2 |
| číslo dílu | 4 |
| párová čísla výrobku | 6490203 |
| párová čísla výrobku | 72-4556 |
| párová čísla výrobku | D600185 |
| párová čísla výrobku | SM5794 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| číslo dílu | 2 |
| číslo dílu | 4 |
| párová čísla výrobku | 6490202 |
| párová čísla výrobku | 72-4555 |
| párová čísla výrobku | D600184 |
| párová čísla výrobku | SM5793 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5038 A6 |
|---|---|
| pro OE číslo | 5038 E6 |
| pro OE číslo | 96 597 949 80 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5038 A6 |
|---|---|
| pro OE číslo | 5038 E6 |
| pro OE číslo | 96 597 949 80 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,700 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| výrobce ramen nápravy | VH10 |
| tlumič pérování osy | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 43,5 mm |
| Velikost závitu | M8x1,25 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10,4 mm |
| Vnější průměr [mm] | 118,2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 99,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 143,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | Clas : OM1112 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | Clas : OP3231 |
| Počet dílů [dílný] | 5 -dílný |
Dostupnost