AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TFSI - Pružné upevnění / ložiska od 7/2014, 1984 ccm, 169 kW, 230 hp, CHHC, kupé
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,998 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,300 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 78,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 127,5 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0513353G |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0412331F |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 60 mm |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| váha [g] | 436 g |
Dostupnost
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,12 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,312 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,185 kg |
| Vnější průměr [mm] | 127 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,415 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Počet dílů [dílný] | 1 -dílný |
Dostupnost