PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.2 THP 110 - Pružné upevnění / ložiska od 1/2013 do 12/2019, 1199 ccm, 81 kW, 110 hp, HNP (EB2ADT), HNV (EB2DTM), HNZ (EB2DT), Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 29556 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 136 mm |
| Šířka [mm] | 121 mm |
| Výška [mm] | 28 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,41 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29556 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,74 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29556 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | spodní |
| Výška [mm] | 47 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| Vnější průměr [mm] | 105 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503172 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503173 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546102H000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5035.23 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | spodní |
| tlumič pérování osy | 2 |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | SNR bearing |
| vnitřní průměr [mm] | 14,25 mm |
| váha [g] | 676 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 66,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
| váha [g] | 170 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | SNR bearing |
| váha [g] | 1546 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| číslo dílu | 10 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9677609080 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 288 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost