NISSAN PULSAR Šikmá zadní část (C13) 1.2 DIG-T - Pružné upevnění / ložiska od 10/2014, 1197 ccm, 85 kW, 115 hp, HRA2DDT, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 52 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| párová čísla výrobku | J4421007 |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 59,5 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 4153220184 |
| pro OE číslo | 54325ED02A |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Omezení výrobce | SNR bearing |
| Šířka [mm] | 139 mm |
| Výška [mm] | 35 mm |
| Výška [mm] | 35,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,358 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 91 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 91,2 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 92,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
| váha [g] | 180 g |
| váha [g] | 315 g |
| váha [g] | 349 g |
| váha [g] | 418 g |
Dostupnost