PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 1.6 HDi 90 8V - Pružné upevnění / ložiska od 1/2007 do 3/2016, 1560 ccm, 66 kW, 90 hp, 9HH (DV6DUM), 9HM (DV6UC), autobus
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| pro OE číslo | 503868 |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 79 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,65 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,825 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,100 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,200 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,800 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| váha [g] | 1724 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| verze | attacco ammortizzat. |
| párová čísla výrobku | 0385175 |
| párová čísla výrobku | F8-5621 |
| párová čísla výrobku | F8-7164 |
| párová čísla výrobku | FSM5066 |
| párová čísla výrobku | FSM5067 |
| párová čísla výrobku | MK269R |
| párová čísla výrobku | SM0162 |
| párová čísla výrobku | SMA0162 |
| párová čísla výrobku | SMJ0162 |
| párová čísla výrobku | SMQ0162 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,100 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,200 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Kód motoru | DV6DU |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tlumič pérování - systém | standardní tlumení |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| párová čísla výrobku | EMA2580 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tlumič pérování - systém | standardní tlumení |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| párová čísla výrobku | EMA2579 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tlumič pérování - systém | zvětšené tlumení |
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| párová čísla výrobku | EMA6158 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tlumič pérování - systém | zvětšené tlumení |
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| párová čísla výrobku | EMA6157 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tlumič pérování - systém | standardní tlumení |
| párová čísla výrobku | EMR2580 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tlumič pérování - systém | standardní tlumení |
| párová čísla výrobku | EMR2579 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tlumič pérování - systém | zvětšené tlumení |
| montovaná strana | přední osa |
| párová čísla výrobku | EMR6158 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tlumič pérování - systém | zvětšené tlumení |
| montovaná strana | přední osa |
| párová čísla výrobku | EMR6157 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 81,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 128,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29699 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| párová čísla výrobku | 8500 10904 |
Dostupnost