CITROËN BERLINGO Skříňová/velkoprostorová limuzína (B9) Electric - Pružné upevnění / ložiska od 1/2013, ccm, 35 kW, 48 hp, Y4F1, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | 050 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3637192 |
|---|---|
| pro OE číslo | 5035 19 |
| pro OE číslo | 5035 23 |
| pro OE číslo | 5035 27 |
| pro OE číslo | 5035 58 |
| pro OE číslo | 5035 63 |
| pro OE číslo | 54612-1G010 |
| pro OE číslo | 54612-2C000 |
| pro OE číslo | 91510633 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,600 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 126 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 13145 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 29,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 119 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 20 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Alternativní sada opravy | 49357981 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 119 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Vnější průměr [mm] | 120 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5038.G0 S2 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,51 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503172 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503173 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546102H000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5035.23 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost