FORD B-MAX Van (JK) 1.4 - Pružné upevnění / ložiska od 10/2012, 1388 ccm, 66 kW, 90 hp, SPJD, SPJE, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,196 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,530 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Tvar | kulatý |
| váha [g] | 0,0265 g |
| číslo dílu | 4 |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 197 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,280 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 65,7 mm |
| Vnější průměr [mm] | 110,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 42 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 109 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 65 mm |
Dostupnost