CITROËN DS5 2.0 BlueHDi 150 - Pružné upevnění / ložiska od 7/2014 do 7/2015, 1997 ccm, 110 kW, 150 hp, AHX (DW10FD), Šikmá zadní část
| Číslo podvozku (VIN) od | 13104 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Vnější průměr [mm] | 120 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 126 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 20 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Vnější průměr [mm] | 120 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5033C8 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška dorazu [mm] | 87 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503172 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503173 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546102H000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5035.23 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 5033C8 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška dorazu [mm] | 87 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 19,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,168 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,644 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost