RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 - Pružné upevnění / ložiska od 4/2011, 1149 ccm, 76 kW, 103 hp, D4F 786, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Tloušťka/síla [mm] | 30,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| Vnější průměr [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 54 32 595 39R |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Hmotnost [kg] | 0,190 kg |
| Vnější průměr [mm] | 106 mm |
| Výrobek musí být určen u vozidla nebo motoru | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 54 32 595 39R |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Hmotnost [kg] | 0,190 kg |
| Vnější průměr [mm] | 106 mm |
| Výrobek musí být určen u vozidla nebo motoru | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 54 32 595 39R |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Hmotnost [kg] | 0,190 kg |
| Vnější průměr [mm] | 106 mm |
| Výrobek musí být určen u vozidla nebo motoru | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 54 32 595 39R |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| Hmotnost [kg] | 0,190 kg |
| Vnější průměr [mm] | 106 mm |
| Výrobek musí být určen u vozidla nebo motoru | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2013 |
| montovaná strana | oboustranná |
| pro OE číslo | 4153220184 |
| pro OE číslo | 54325ED02A |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Omezení výrobce | SNR bearing |
| Šířka [mm] | 139 mm |
| Výška [mm] | 35 mm |
| Výška [mm] | 35,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,358 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 91 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 91,2 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 92,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
| váha [g] | 180 g |
| váha [g] | 315 g |
| váha [g] | 349 g |
| váha [g] | 418 g |
Dostupnost