VW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI 4motion - Pružné upevnění / ložiska od 12/2014 do 8/2020, 1968 ccm, 110 kW, 150 hp, CRBC, CRLB, DCYA, DFGA, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 27202 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 78,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 127,5 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2015 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2015 |
| Množství | 2 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 70 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,117 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0 412 303 C S1 |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,350 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32774 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,335 kg |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,376 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,415 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,124 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochrannou krytkou/vlnovec |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost