SKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.6 TDI - Pružné upevnění / ložiska od 3/2010 do 5/2015, 1598 ccm, 66 kW, 90 hp, CAYB, karoserie/kombi
| Číslo podvozku (VIN) od | 5J-95032 165 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 5J-95032 164 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0 513 353 B |
|---|---|
| pro OE číslo | 6R0 513 353 |
| pro OE číslo | 6R0 513 353 B |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | ******5J*95032165 |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Šířka [mm] | 80 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Materiál | Plast |
| Materiál | PU (polyuretan) |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,462 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 5J-95 032 165 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 5J-95032 165 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tvar | kulatý |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 5J...95032165 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se zvýšenou světlostí |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 144 mm |
| tlumič pérování osy | 1 |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 13,25 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 14,5 mm |
Dostupnost