HYUNDAI ELANTRA IV limuzína (HD) 1.6 CRDi - Pružné upevnění / ložiska od 11/2005 do 12/2011, 1582 ccm, 85 kW, 116 hp, D4FB, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,170 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 20 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99,5 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546102H000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5035.23 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,017 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546252D000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,139 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,969 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,370 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 19,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,168 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost