NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.5 dCi - Pružné upevnění / ložiska od 1/2010 do 12/2013, 1461 ccm, 81 kW, 110 hp, K9K 430, SUV
| Rok výroby od | 02/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 937 g |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 927 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/2010 |
| Typ vozidla | Qashqai+2 |
| montovaná strana | oboustranná |
| pro OE číslo | 4153220184 |
| pro OE číslo | 54325ED02A |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Omezení výrobce | SNR bearing |
| Šířka [mm] | 139 mm |
| Výška [mm] | 35 mm |
| Výška [mm] | 35,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,358 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 91 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 91,2 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 92,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139 mm |
| Vnější průměr [mm] | 139,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
| váha [g] | 180 g |
| váha [g] | 315 g |
| váha [g] | 349 g |
| váha [g] | 418 g |
Dostupnost