FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi - Pružné upevnění / ložiska od 3/2015 do 6/2019, 1997 ccm, 125 kW, 170 hp, T8DE, T8DF, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 44 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,190 kg |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 107 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové šikmé ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 44 mm |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 108 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
Dostupnost