FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost - Pružné upevnění / ložiska od 3/2015 do 6/2019, 1498 ccm, 110 kW, 150 hp, M8DB, M8DF, velkoprostorová limuzína
| pro OE číslo | 2034606 |
|---|---|
| pro OE číslo | DV61-3K155-B2B |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,201 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro OE číslo | BP4K340A5B |
| Hmotnost [kg] | 0,300 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29722 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 126 mm |
| Šířka [mm] | 63 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,414 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 126 mm |
| Výška [mm] | 42 mm |
| Šířka 1 [mm] | 62 mm |
| Počet dílů [dílný] | 1 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost