FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 1.2 LPG (312CXA1A) - Pružné upevnění / ložiska od 6/2012, 1242 ccm, 51 kW, 69 hp, 169 A4.000, Schránky/šikmá záď
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 63 mm |
| jen ve spojení s | bearing |
| vnitřní průměr [mm] | 12,3 mm |
| Vnější průměr [mm] | 109 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | trekking |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,286 kg |
| váha [g] | 370 g |
| číslo dílu | 2 |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Šířka [mm] | 103 mm |
| Šířka [mm] | 108 mm |
| Šířka [mm] | 109 mm |
| Výška [mm] | 62 mm |
| Výška [mm] | 63 mm |
| Výška [mm] | 64 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,54 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| Jednotka množství | kus |
| váha [g] | 322 g |
| váha [g] | 550 g |
| váha [g] | 567 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 55 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost