CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 BlueHDi 120 - Pružné upevnění / ložiska od 12/2014 do 8/2018, 1560 ccm, 88 kW, 120 hp, BHZ (DV6FC), velkoprostorová limuzína
| pro organizační číslo od | 13146 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 185 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,236 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,311 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5031F2 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 121 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| váha [g] | 420 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 75 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| váha [g] | 570 g |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 67 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 7700 793 723 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost