AUDI 80 B3 limuzína (893, 894, 8A2) 2.0 E 16V - Pružné upevnění / ložiska od 3/1990 do 9/1991, 1984 ccm, 101 kW, 137 hp, 6A, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 37 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,246 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Označení barvy | zelená |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 41 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,246 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| staré provedení | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 811 412 323 |
|---|---|
| pro OE číslo | 811 412 323 B |
| pro OE číslo | 811 412 323 C |
| pro OE číslo | 811 412 323 D |
| pro OE číslo | 811 412 355 |
| pro OE číslo | 811 412 365 |
| pro OE číslo | 857 412 323 A |
| pro OE číslo | 857 412 323 B |
| pro OE číslo | 8A0 412 323 B |
| pro OE číslo | 8A0 412 323 D |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 37 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| číslo dílu | ugu |
Dostupnost
| pro OE číslo | B01C-34-111 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez níže položeného podvozku |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 41 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| celková výška [mm] | 210 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| váha [g] | 117 g |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost