AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI - Pružné upevnění / ložiska od 5/2015 do 10/2018, 1984 ccm, 132 kW, 180 hp, CULB, SUV
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 1,088 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 1,172 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| Počet dílů [dílný] | 1 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,33 kg |
| Tvar | kulatý |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,106 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 137 mm |
| Šířka [mm] | 132 mm |
| Výška [mm] | 52 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,847 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0513353G |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| nikoli pro typ vozidla | RS |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tvar | kulatý |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| nikoli pro typ vozidla | RS |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0 412 249B |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| váha [g] | 755 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6N0413175A |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 298 g |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3C0511359D |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost