CITROËN C4 II (NC_) 1.6 BlueHDi 100 - Pružné upevnění / ložiska od 7/2014 do 5/2018, 1560 ccm, 73 kW, 99 hp, BHY (DV6FD), Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 546102H000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5035.23 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška dorazu [mm] | 96 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s terénním vybavením |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| pro OE číslo | 503370 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 513931 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 534068 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 19,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,168 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,644 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| pro OE číslo | 3637192 |
| pro OE číslo | 5035 19 |
| pro OE číslo | 5035 23 |
| pro OE číslo | 5035 27 |
| pro OE číslo | 5035 58 |
| pro OE číslo | 5035 63 |
| pro OE číslo | 54612-1G010 |
| pro OE číslo | 54612-2C000 |
| pro OE číslo | 91510633 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Hmotnost [kg] | 0,148 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,172 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 62,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99,8 mm |
| váha [g] | 0,1 g |
Dostupnost