RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 16V (KA0B, KA04, KA11) - Pružné upevnění / ložiska od 3/1999 do 8/2003, 1598 ccm, 79 kW, 107 hp, K4M 700, K4M 701, K4M 704, K4M 708, K4M 709, K4M 712, kombi
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | Clas : OM1112 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | Clas : OP3231 |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 152 mm |
| Výška [mm] | 56 mm |
| Šířka 1 [mm] | 166 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Konstrukce tlumiče pérování | Rameno |
| Výška [mm] | 21 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 63 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové ložisko |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2003 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
|---|---|
| pro OE číslo | 503520 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 546102H000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5035.23 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 66,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 99 mm |
| váha [g] | 170 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 7700 793 723 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 511951 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 511951S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 512445 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 512446 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 532717S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 532718S |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13309 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,55 kg |
| Materiál | Guma |
Dostupnost