BMW 3 Touring (F31) 320 d xDrive - Pružné upevnění / ložiska od 3/2013 do 6/2019, 1995 ccm, 120 kW, 163 hp, B47 D20 A, N47 D20 C, kombi
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| váha [g] | 1098 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| váha [g] | 1135 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| pro OE číslo | 31 30 6 854 507 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 31306863135 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 29233 |
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,238 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,237 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
|---|---|
| pro OE číslo | 33 50 6 862 725 |
| pro OE číslo | 33 50 6 864 452 |
| pro OE číslo | 6 862 725 |
| pro OE číslo | 6 864 452 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
|---|---|
| pro OE číslo | 31 30 6 881 930 |
| pro OE číslo | 6 881 930 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným kuličkovým ložiskem |
| Počet upevňovacích otvorů | 6 |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| pro OE číslo | 31 30 6 881 929 |
| pro OE číslo | 6 881 929 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným kuličkovým ložiskem |
| Počet upevňovacích otvorů | 6 |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2014 |
|---|---|
| Kód motoru | N47 |
| Podvozek | pro vozidla bez M-techniky |
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Počet upevňovacích otvorů | 6 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Hmotnost [kg] | 0,54 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Hmotnost [kg] | 0,54 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost