FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost - Pružné upevnění / ložiska od 1/2016 do 6/2019, 1499 ccm, 88 kW, 120 hp, BNMA, BNMB, BNMC, SUV
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 126 mm |
| Šířka [mm] | 63 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 126 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 42 mm |
| Šířka 1 [mm] | 62 mm |
| Počet dílů [dílný] | 1 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 138 mm |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Šířka 1 [mm] | 126 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 44 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,190 kg |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 107 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové šikmé ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 127 mm |
| Šířka [mm] | 125 mm |
| Výška [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,47 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 59 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro OE číslo | 1305329 |
| pro OE číslo | 1507578 |
Dostupnost