VW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0 - Pružné upevnění / ložiska od 8/2011 do 8/2020, 999 ccm, 44 kW, 60 hp, CHYA, CHYE, DAFA, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 26238 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Šířka [mm] | 13,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 45 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové šikmé ložisko |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 26238 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 54 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,237 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 26238 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,317 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 83 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26238 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,201 kg |
| Materiál | Guma |
| Materiál | PU (polyuretan) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26238 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,091 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1H0412303B |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 22,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 22,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 45,3 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez sportovního podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0412249 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Alternativní sada opravy | 108 561 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 17,1 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 26,9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 45,6 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Provedení ložiska | Axiální ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
| Tloušťka/síla [mm] | 13,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Vnější průměr [mm] | 45 mm |
| váha [g] | 65 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| váha [g] | 101 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | Termoplast |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| váha [g] | 305 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | Termoplast |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| váha [g] | 242 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost