AUDI Q2 (GAB, GAG) 1.6 TDI - Pružné upevnění / ložiska od 6/2016 do 7/2018, 1598 ccm, 85 kW, 115 hp, DDYA, SUV
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Provedení nápravy | Standard rear axle |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Provedení nápravy | Standard rear axle |
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,395 kg |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2017 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | hliník |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Alternativní sada opravy | 6490294 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 6490292 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Materiál | Kov |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 305,08 mm |
| Šířka [mm] | 62 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Materiál | Plast |
| Materiál | PU (polyuretan) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost