VW PASSAT B7 Variant (365) 1.8 TSI - Pružné upevnění / ložiska od 2/2011 do 12/2014, 1798 ccm, 112 kW, 152 hp, CDAB, kombi
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0 513 353 J |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 63 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnější průměr [mm] | 63 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 10 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,28 kg |
| Vnější průměr [mm] | 112 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0412303B |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0513353G |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Není určeno pro terénní provedení | Rusko |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Není určeno pro terénní provedení | Rusko |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Není určeno pro terénní provedení | Rusko |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0 412 249B |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tvar | kulatý |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| typ karosérie | Hliníkový kryt |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Valivé ložisko není potřebné |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 271 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 213 g |
| číslo dílu | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3C0511359A |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| váha [g] | 228 g |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6N0413175A |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Materiál | Termoplast |
| váha [g] | 298 g |
| číslo dílu | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3C0511359D |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0412303B |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0412303E |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0412303F |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0412303M |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost