FIAT DUCATO valník/podvozek (250_) 120 Multijet 2,3 D 4x4 - Pružné upevnění / ložiska od 3/2010, 2287 ccm, 88 kW, 120 hp, F1AE0481D, valník/podvozek
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| párová čísla výrobku | SM1927 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Šířka [mm] | 85 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Materiál | Plast |
| Materiál | PU (polyuretan) |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,36 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| párová čísla výrobku | 32422 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,2 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 47319 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 6 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Jednotka množství | kus |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| párová čísla výrobku | 214 641 0020 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2014 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1318573080 |
| pro OE číslo | 1355179080 |
| pro OE číslo | 5035 39 |
| pro OE číslo | 5035 47 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 31264 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 31262 01 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,500 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| párová čísla výrobku | MK308R |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| tlumič pérování osy | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 4,054 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| jen ve spojení s | bearing + 3 x bolt |
| vnitřní průměr [mm] | 14 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| párová čísla výrobku | 854408 KIT |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
| Není určeno pro terénní provedení | Egypt |
| Alternativní sada opravy | 80001691 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| párová čísla výrobku | 80001631 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
| Není určeno pro terénní provedení | Egypt |
| Alternativní sada opravy | 80001692 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| párová čísla výrobku | 80001630 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla bez terénního vybavení |
| Není určeno pro terénní provedení | Egypt |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| párová čísla výrobku | 80001692 |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 6 |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Jednotka množství | kus |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| párová čísla výrobku | 214 641 0021 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,36 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| párová čísla výrobku | 62 93 2423 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,36 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| párová čísla výrobku | 62 93 2422 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost