FIAT PUNTO (199_) 1.3 JTD Multijet (199.AYR1A, 199.BYR1A) - Pružné upevnění / ložiska od 5/2018, 1248 ccm, 66 kW, 90 hp, 955 B2.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| párová čísla výrobku | SM9805 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Šířka [mm] | 103 mm |
| Šířka [mm] | 108 mm |
| Šířka [mm] | 109 mm |
| Výška [mm] | 62 mm |
| Výška [mm] | 63 mm |
| Výška [mm] | 64 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,54 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 33 mm |
| Jednotka množství | kus |
| váha [g] | 322 g |
| váha [g] | 550 g |
| váha [g] | 567 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 55 |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost