FORD MONDEO IV limuzína (BA7) 1.6 EcoBoost - Pružné upevnění / ložiska od 11/2010 do 1/2015, 1596 ccm, 118 kW, 160 hp, JTBA, JTBB, limuzína
| Podvozek | pro vozidla se sportovním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,158 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1474352 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 48 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,983 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 235 mm |
| Šířka [mm] | 78 mm |
| Výška [mm] | 70 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Materiál | Termoplast |
| Vnější průměr [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 68,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 113,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kluzného ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | Clas : OM1112 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | Clas : OP3231 |
| Počet dílů [dílný] | 5 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Počet dílů [dílný] | 1 -dílný |
Dostupnost
| Šířka 1 [mm] | 69 mm |
|---|---|
| Vnější průměr 1 [mm] | 113 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 35 mm |
Dostupnost