CITROËN DS3 (SA_) 1.6 THP 150 - Pružné upevnění / ložiska od 1/2010 do 7/2015, 1598 ccm, 110 kW, 150 hp, 5FN (EP6CDT), 5FX (EP6DT), Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 100 mm |
| Vnější průměr [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Plast |
| váha [g] | 569 g |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| verze | attacco ammortizzat. |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| verze | attacco ammortizzat. |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| verze | attacco ammortizzat. |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| verze | attacco ammortizzat. |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,148 kg |
Dostupnost