FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 - Pružné upevnění / ložiska od 3/2015 do 4/2017, 1596 ccm, 62 kW, 85 hp, XTJA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| párová čísla výrobku | FSM5359 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
| párová čísla výrobku | FSM5378 |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 83 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 49 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| párová čísla výrobku | FSM5411 |
| Vzdálenost upevňovacích čepů [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Plast |
| váha [g] | 525 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,213 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 42,3 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 32,1 mm |
| Vnější průměr [mm] | 110 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 48,3 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 8,1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Výška [mm] | 50 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Počet dílů [dílný] | 1 -dílný |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s vyztuženým podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,33 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2017 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Guma |
| Materiál | hliník |
| váha [g] | 203 g |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla s komfortním podvozkem |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 35,5 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| pro OE číslo | 6Q0512131D |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Tvar | kulatý |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Materiál | Termoplast |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| váha [g] | 234 g |
| váha [g] | 235 g |
| váha [g] | 241 g |
| váha [g] | 325 g |
| váha [g] | 392 g |
| váha [g] | 399 g |
| váha [g] | 403 g |
| číslo dílu | 4 |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510072 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510339 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 512214 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 512242 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 512243 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 512258 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 512258S |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 514102 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 514113 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 518062 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 533864 |
Dostupnost