OPEL SENATOR B (V88) 2.6 i (P19) - Pružné upevnění / ložiska od 9/1990 do 9/1993, 2594 ccm, 110 kW, 150 hp, C 26 NE, limuzína
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Šířka [mm] | 103 mm |
| Výška [mm] | 56 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| vnitřní průměr [mm] | 16 mm |
| váha [g] | 500 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 65 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| specifikace | Type: universal |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 211 g |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost