VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) e-Golf - Pružné upevnění / ložiska od 12/2016 do 1/2021, ccm, 100 kW, 136 hp, EAZA, EBSA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| jen ve spojení s | bearing |
| vnitřní průměr [mm] | 15 mm |
| Vnější průměr [mm] | 127 mm |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
|---|---|
| ne pro variantu vybavení | BlueMotion |
| montovaná strana | přední osa |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 40 mm |
| Šířka [mm] | 127 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Materiál | Kov |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 78 mm |
| Vnější průměr [mm] | 127 mm |
| Provedení ložiska | Valivé ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 78,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 127,5 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0513353G |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0412331F |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Náprava | pevný hřídel |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 531430 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 532865 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | hliník |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 70 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,117 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5Q0513353G, 5Q051335 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,12 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,415 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,124 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochrannou krytkou/vlnovec |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Náprava | pevný hřídel |
| Podvozek | pro vozidla bez zvýšené světlé výšky vozidla |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,442 kg |
| Náprava | pevný hřídel |
| tlumič pérování osy | 1 |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| váha [g] | 352 g |
| číslo dílu | 4 |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 531430 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 532865 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0412303AA |
| pro OE číslo | 1K0412303B |
| pro OE číslo | 1K0412303E |
| pro OE číslo | 1K0412303F |
| pro OE číslo | 5Q0413175C |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Tlumič pérování - systém | regulovatelná hladina |
| Délka [mm] | 92 mm |
| Šířka [mm] | 59 mm |
| Výška [mm] | 70 mm |
| Výška [mm] | 80 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,096 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,117 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,234 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,337 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,395 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,400 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | PU (polyuretan) |
| Materiál | Termoplast |
| Podvozek | pro vozidla se standardním podvozkem |
| váha [g] | 213 g |
| váha [g] | 219 g |
| váha [g] | 222 g |
| váha [g] | 242 g |
| váha [g] | 270 g |
| váha [g] | 347 g |
| váha [g] | 369 g |
| váha [g] | 453 g |
| číslo dílu | 4 |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 531429 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 531429S |
| Výška dorazu [mm] | 70 mm |
| Výška dorazu [mm] | 80 mm |
| Výška dorazu [mm] | 90 mm |
Dostupnost